Přihlásit se Pošta Strava Moodle Moodle New Bakaláři Rozvrh hodin Suplování

4 živly u nás doma

V lednu letošního roku vyhlásilo Centrum ekologické výchovy při organizaci Humanitas v Litvínově soutěž  4 ŽIVLY U NÁS DOMA. Do soutěže se přihlásili žáci ze třídy V 4.B -  Z. Ficenecová, T. Vendelbergerová, J. Mahr, B. Barošová. Celý projekt trval čtyři měsíce. Každý měsíc byl zaměřen na jeden přírodní živel. Soutěžící museli v každém kole zpracovat praktické úkoly a vyhledat k dané tématice nejrůznější informace. Koordinátorem a garantem žáků byla Mgr. Dana Ančincová. Vyvrcholením soutěžního projektu byla závěrečná konference, která se konala 20. 6. 2017 v Litvínově. Náš soutěžní tým zde prezentoval přírodní živel VODA.  Z celkem 75 přihlášených škol se naši žáci umístili na velmi pěkném 10. místě. Blahopřejeme!

Dana Ančincová