Přihlásit se Pošta Strava Moodle Moodle New Bakaláři Rozvrh hodin Suplování

Dvě prvenství v celostátním kole Soutěže v cizích jazycích - angličtina!

V celostátním kole Soutěže v cizích jazycích - angličtina získali dva naši studenti prvenství ve svých kategoriích.

V kategorii IIIA zvítězil Matyáš Černý (tř. V7A) a v kategorii IIIB zvítězila Sofie Musková (tř. V6B).

V pondělí 22. května 2017 se konalo slavnostní vyhlášení výsledků ústředního kola soutěže v anglickém jazyce, které proběhlo na Velvyslanectví Velké Británie a Severního Irska. Předání cen proběhlo za účasti zástupce velvyslankyně pana Agnuse Stewarta, dále za přítomnosti ředitele odboru pro mládež z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy pana Mgr. Michala Urbana a za přítomnosti garanta celé soutěže Národního institutu pro další vzdělávání (NIDV), v zastoupení náměstkyně profesního rozvoje a kariéry paní Mgr. Ireny Hoškové.

Soutěže na školní úrovni zúčastnilo 39 335 žáků. Do okresních kol postoupilo 3 630 žáků a krajských kol se zúčastnilo 486 žáků. Samotného finále v podobě ústředního kola se pak zúčastnilo 28 nejlepších žáků ze všech středních škol v ČR. Každý kraj byl zastoupen v dané kategorii jen jedním žákem, a to vítězem krajského kola.

Vítězství dvou našich studentů v takovéto konkurenci je naprosto výjimečné a obdivuhodné.

Blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy!