Tři vítězové krajského kola SOČ

39. ročník prestižní středoškolské soutěže SOČ má své vítěze krajského kola opět z naší školy. Velká gratulace k prvním místům a postupu do kola republikového patří Tereze Märzové z V 7.A, Janu Lindauerovi z V 7.B a Tran The Minh z V 8.A, kteří tak navazují na úspěchy našich studentů ve středoškolské odborné činnosti z předchozích let. Tereza Märzová zvítězila v oboru Pedagogika a psychologie prací s názvem Hra jako nástroj k adaptaci dětí na prostředí letního tábora. Jan Lindauer obsadil první místo v oboru Fyzika tématem Magnetická susceptibilita uhlíkatých nanotrubiček a Tran The Minh vyhrál v oboru Matematika zajímavým příspěvkem nazvaným Užití kongruence. Všichni tři budou reprezentovat naše gymnázium i Karlovarský kraj 16.-18.června v republikovém kole, které se uskuteční v Brně.