Výměna s nizozemskou školou 2016/2017

Minulý týden proběhla první část výměnného programu s nizozemskou školou Isedoorn College z Warnsveldu. Studenti prožili krásný týden v nizozemských rodinách, nahlédli do chodu školy s bilingvním vyučováním, pracovali na malém projektu „Člověk a voda“, prohlédli si malebné historické městečko Zutphen, projížděli se na vodních kanálech v Amsterdamu a obdivovali melancholické obrazy Vincenta van Gogha. Mnozí zjistili, že každodenní jízda na kole není až taková věda, že holandský sýr je ten nejlepší na světě, a že sladkého není nikdo dost smiley. A jak doufáme, navázali přátelské vztahy se svými nizozemskými kamarády. Výměna pokračuje pobytem nizozemských studentů v Karlových Varech v květnu 2017. Akce probíhá za přispění Magistrátu města Karlovy Vary. Další fotografie najdete ve fotogalerii.