Přihlásit se Pošta Facebook Strava Moodle Moodle New Bakaláři Rozvrh hodin Suplování

Zkoušky FCE a CAE únor 2021, pre-testy

Štítky: 

Přemýšlíte o složení Cambridgeských zkoušek v úrovni FCE nebo CAE? Letos máte opět možnost vyzkoušet si zdarma pre-testy na naší škole (online na Google Classroom) a zkoušky pak skládat v únoru na Gymnáziu v Sokolově smiley

Pro pre-testy je nutné se přihlásit do kurzu na Google Classroom - kód kurzu je mjzh3cj, kde najdete všechny potřebné informace. Pre-testy je možné si zkusit nejpozději do 3. ledna 2021.

Ke zkoušce FCE nebo CAE v termínu 6.2.2021 se prosím přihlašte na následujícím odkazu a to nejpozději do 6.1.2021. Obratem Vám přijdou na email podklady k platbě a teprve zaplacením zkoušky se Vaše přihláška stává závaznou. Prosím také, pokud preferujete jít s konkrétním kolegou či kolegyní k ústní zkoušce, abyste mne tak informovali nejpozději do 10.1.2021, nebo můžete uvést tento požadavek přímo do poznámky v přihlášení. Informace k rozvrhu zkoušky obdržíte emailem.

FCE
https://www.eufrat.cz/jazykove-zkousky/zkousky-cambridge-english-languag...

CAE
https://www.eufrat.cz/jazykove-zkousky/zkousky-cambridge-english-languag...

Další termíny, které JŠ Eufrat nabízí, najdete zde:

https://www.eufrat.cz/jazykove-zkousky/zkousky-cambridge-english-language-assessment/vyber-zkousky/

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kdykoliv kontaktovat buď Mgr. Hanu Heiserovou (ve škole nebo heiserova@gymkvary.eu) nebo Mgr. Lucii Kočandrlovou (lucie.kocandrlova@eufrat.cz)

Pokud se chcete na zkoušky připravit co nejlépe, stále ještě máte možnost přihlásit se do přípravného kurzu u Mgr. Simony Proškové.